Четвер, 20 Червня, 2024
Бiльше

  Мешканці Криму відмовляються споживати російську брехню

  Окупанти почали масово роздавати свою пропаганду, відчуваючи, що “втрачають мізки” місцевого населення. Проте місцеві ігнорують кремлівські газети.

  Так, у тимчасово окупованому Криму ворог здійснив випуск друкованого видання «Крымская правда», загальний оголошений наклад 8406 примірників. У матеріалах “газети” значно збільшилась кількість матеріалів, які стосуються російсько-української війни, а також ситуації на півострові. Серед заголовків матеріалів можна виділити “Бой идет святой и правый”, повідомляє Центр національного спротиву.

  Путінський режим усвідомлює свою поразку не лише на полі бою, але й в інформаційному просторі за “мізки людей”. Відтак макулатуру почали видавати безкоштовно на зупинках громадського транспорту, та це не користувалось популярністю.

  Відтак більшість примірників лишилось на складах. Також відомо, що місцева влада відзвітувала про наклад у 15 тис., але, по факту, надрукувала менше, адже війна війною, а “гроші заробляти треба”.

  Зауважимо, що пропагандисти також відповідальні за війну й окупацію і не уникнуть відповідальності за свої злочини згідно з Кримінальним Кодексом України.

  Найсвіжіше

  Популярне