П’ятниця, 14 Червня, 2024
Бiльше

  В столиці в Андріївській церкві запрацював «Пункт незламності»

  Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні в кооперації з Українською Православною Церквою США  відкривають «Пункт незламності», де потребуючі зможуть знайти укриття під час тривоги, зігрітись, зарядити мобільні пристрої та бути на зв’язку з близькими та колегами завдяки доступу інтернету.
  «Пункт незламності» відкриває двері в офісі Ставропігії Вселенського Патріархату – стилобатній (нижній) частині Андріївської церкви, йдеться на сторінці Ставропігії. Це приміщення, вбудоване у пагорб і з трьох сторін надійно захищене великими шарами бетону та ґрунту, є як безпечним укриттям у разі повітряної тривоги, так і енергоефективним.
  Завдяки фінансовій підтримці української діаспори з США, особливо митрополита Антонія Щерби, предстоятеля УПЦ США та архиєпископа Даниїла Зелінського, Голови Консисторії УПЦ США створено «Пункт незламності» та підтримутиметься його робота.
  Електроживлення «Пункту незламності», у разі відключень мережі, здійснюватиметься потужним електрогенератором, придбаним та переданим Ставропігії дияконом Дмитром Максименком та членами Rotary club of Shanghai Pudong.
  Одночасно «Пункт незламності» у Ставропігія може прийняти до 40 осіб. З безпекових міркувань відвідувачі «Пункту незламності» при вході мають пред’явити документ, що посвідчує особу.
  «Пункт незламності» у Ставропігії працюватиме з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00. Під час тривалих відключень електроенергії графік роботи «Пункту незламності» може змінитися.
  Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят и в помещении
  Возможно, это изображение в помещенииВозможно, это изображение в помещении

  Найсвіжіше

  Популярне