19 лютого 2023 року,у неділю м’ясопусну, про Страшний суд, митрополит Вінницький і Барський Симеон разом з духовенством звершив пізню Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Вінниці.
Під час відправи були піднесені молитви за Українських воїнів та Перемогу України, повідомляє сайт Вінницько-Барської єпархії ПЦУ.
Після богослужіння Архіпастир звернувся до вірян з проповіддю. Владика наголосив на важливості підготовчих тижнів перед Великим постом та привітав усіх з Воскресним днем.
Цього дня в кафедральному соборі було звершено ранню і пізню (архієрейським чином) Божественні літургії.
![](https://i0.wp.com/orthodox.vinnica.ua/sites/orthodox.vinnica.ua/files/styles/1920x1080m/public/news_images/_l6c7677.jpg?resize=696%2C464&ssl=1)