Понеділок, 23 Січня, 2023
Бiльше

  У Єрусалимі висвятили в пастирі першу жінку-палестинку на Святій Землі

  У Єрусалимі, на церемонії в лютеранській церкві відбулося висвячення першої палестинської жінки-пастора на Святій Землі.

  Про це повідомляє Associated Press.

  Саллі Азар очолить англомовну громаду церкви Викупителя — це Євангелічно-лютеранська церква Йорданії та Святої Землі. Висвячення Азар провели в переповненій натовпом церкві в Старому місті Єрусалиму.

  Саллі Ібрагім Азар, у центрі, палестинській християнці та члену Ради Всесвітньої лютеранської федерації аплодують священнослужителі після того, як її висвятили як першу жінку-пастора у Святій Землі, у Старому місті Єрусалиму, неділя, 22 січня 2023 року. (AP Photo/Maya Alleruzzo)

  За даними Близькосхідної ради церков, Азар стане однією з пʼяти висвячених жінок на Близькому Сході, приєднавшись до однієї жінки в Сирії та трьох у Лівані.

  Євангелічно-лютеранська церква заявляє, що має близько 3 тисяч послідовників у Єрусалимі, на Західному березі річки Йордан і в Йорданії. Християни становлять меншість на палестинських територіях, в Ізраїлі та Йорданії. Більшість християн там належать до грецької православної та латинської католицької церков, які не допускають жінок-священників. Проте за останні кілька десятиліть дедалі більше протестантських церков висвячують жінок. Вони мають невеликі місцеві громади, а також школи та лікарні на Святій Землі

  Найсвіжіше

  Популярне