19 січня у Запоріжжі віряни Східного обряду відсвяткували Водохреще. Згідно з обмеженнями воєнного стану цьогоріч вірянам рекомендували відмовитись від обряду занурення.
Служби у цей день відбулися при церквах. Зокрема у Свято-Троїцькому соборі Православної церкви України в Запоріжжі. Єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій у коментарі Суспільному зауважив, що рекомендовані обмеження стосувалися ходження до водойм.
![Без масових пірнань але з молитвами. У Запоріжжі відсвяткували Водохреще Без масових пірнань але з молитвами. У Запоріжжі відсвяткували Водохреще](https://i0.wp.com/cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/a9c50ad509a4987c.jpg?resize=696%2C10&ssl=1)
“Як свято може відмінитись? Що може відмінити схід сонця чи його захід, чи плинність річки? Так, військовий стан , безпека, звичайно, ми це сприймаємо, але ніщо не може обмежити Божої любові і нашої віри до Бога”, – каже Фотій.
![Без масових пірнань але з молитвами. У Запоріжжі відсвяткували Водохреще Без масових пірнань але з молитвами. У Запоріжжі відсвяткували Водохреще](https://i0.wp.com/cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/ca94d53a5a5813f8.jpg?resize=696%2C10&ssl=1)
![Без масових пірнань але з молитвами. У Запоріжжі відсвяткували Водохреще Без масових пірнань але з молитвами. У Запоріжжі відсвяткували Водохреще](https://i0.wp.com/cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/45348762db201294.jpg?resize=696%2C10&ssl=1)
Серед пірнальників – Сергій Мосьпан, житель міста Запоріжжя. Каже: “моржує” вже 10 років, і пірнати виходить до чотирьох разів на тиждень.
![Без масових пірнань але з молитвами. У Запоріжжі відсвяткували Водохреще Без масових пірнань але з молитвами. У Запоріжжі відсвяткували Водохреще](https://i0.wp.com/cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/af806e938902b365.jpg?resize=696%2C10&ssl=1)
У ДСНС повідомили, що поодиноко пірнали до 20 людей, надзвичайних подій при цьому не сталося.