Субота, 4 Лютого, 2023
Бiльше

  Росія пожинає наслідки власної угоди з дияволом, – архієпископ Євстратій (Зоря)

  Висадивши у повітря чотири багатоповерхівки (ще одну в Рязані не встиг), Путін у 99-му так налякав російське суспільство, що воно погодилося віддати йому все за обіцянку спокою.

  Про це на Фейсбук-сторінці написав архієпископ Євстратій (Зоря), проілюструвавши допис фотографією з розтрощеного російською ракетою будинку у Дніпрі.

  За словами єрарха ПЦУ, усяка угода з дияволом неодмінно обертається найгіршими наслідками для того, хто її укладає.

  “Росія пожинає наслідки власної угоди з дияволом. Як і світ, який довго намагався дияволу заглянути в очі та побачити там щось людяне – хоча там лиш вогонь пекла.

  Сатана зваблює і лякає одночасно. Найбільший страх для сатани – ті, кого не можна звабити, і хто його не боїться. Таких сатана боїться сам”, – зазначив єрарх.

  “%утін не може сприйняти, що зваби та страхи, які впливають на росіян – на українців не впливають. Тому цей сатана так ненавидить українців, бо не може нас ані звабити, ані залякати.

  Нехай же все, що робить він – обернеться палаючим вугіллям на його власну голову і на голови прислужників його!”, – наголосив архиєпископ Євстратій (Зоря).

  Під’їзд багатоповерхового будинку в Дніпрі 14 січня був знищений російськими терористами важкою крилатою ракетою Х-22. Пуск ракети терористи здійснили з території Курської області РФ.

  На місці російського ракетного удару по житловому будинку дістали з-під завалів тіла 35 загиблих.

  Поранено 73 особи, з них 14 дітей. Врятовано 38 осіб, у тому числі шість дітей.

  Найсвіжіше

  Популярне