Вівторок, 31 Січня, 2023
Бiльше

  Черговий гуманітарний вантаж від Ватикану в Україну

  14 грудня з гуманітарного хабу при соборі Святої Софії в Римі відправилася словацька вантажівка, завантажена черговою партією допомоги, наданої Католицькою Церквою для українців, які страждають від наслідків війни. Цей вантаж призначений для Запоріжжя, що є одним із її епіцентрів, передають Ватиканські Новини.

  Про це повідомив сам очільник Дикастерії харитативного служіння кардинал Конрад Краєвський, який в останній декаді грудня за кермом завантаженого мікроавтобуса прибув в Україну, супроводжуючи три вантажівки, заповнені одягом і електрогенераторами. Вони були придбані також і за кошти, які вдалося залучити в рамках збірки, відкритої на інтернет-платформі. Тоді потік пожертв не зупинився, і до 8 січня було зібрано понад 300 тисяч євро. Це дозволило закупити чергову партію термобілизни та електрогенераторів, що будуть доставлені українцям, змушеним виживати в нелюдяних умовах, спричинених варварством та холодами.

  Від ранку двадцятка людей, семінаристів і волонтерів, в основному українців, заповняли кожен кутик кузова великої вантажівки. «Це ланцюг добра, що підтримує земляків, який бажає допомагати тим, хто страждає», – так кардинал Краєвський прокоментував працю волонтерів, які допомагають збирати та відправляти гуманітарні вантажі.

  Найсвіжіше

  Популярне