Субота, 24 Лютого, 2024
Бiльше

  Кіріл (Гундяєв) в списку головних “санкційних” завдань на 2023 рік, – Кулеба

  Голова МЗС Дмитро Кулеба виступає за те, щоб у 2023 році Захід все ж запровадив санкції проти патріарха РПЦ Кіріла (Гундяєва).

  Про це він сказав в інтерв’ю РБК-Україна.

  “Мій особистий фокус номер один – будь-які санкції і будь-які кроки, які посилюють санкції і блокують обхід санкцій щодо ракетно-дронової індустрії РФ. Є дуже багато різних важливих санкцій, і хочеться, щоб ще більше банків відключили від SWIFT, і хочеться ще патріарха Кіріла і пару олігархів підвести під санкції, і газ, і атомну – дуже багато всього”, – зазначив Кулеба, відповідаючи на питання про головні “санкційні” завдання на наступний рік.

  “Але треба насамперед валити оборонний комплекс Росії, її воєнну машину, а в ній ціль номер один – ракетно-дронова індустрія. Треба перекрити їм кисень, щоб вони не могли виготовляти ракети, не могли налагодити масове виробництво ударних дронів і таким чином не могли більше тероризувати всю територію України” – наголосив міністр.

  За його словами, зняття цієї загрози для України в тилу стане величезним полегшенням на фронті.

  Нагадаємо, наприкінці вересня Угорщина вдруге завадила запровадженню санкцій Євросоюзу проти російського патріарха Кіріла.

  Найсвіжіше

  Популярне