Вівторок, 27 Грудня, 2022
Бiльше

  “Найкраща з усіх смертей”: Ткачьов хвалить смерть росіян в Україні

  Священник-пропагандист Московського патріархату Андрей Ткачьов назвав смерть російських окупантів на фронті “найкращою із смертей”. Він закликав молитися за те, щоб загиблі рашисти “пішли до раю”.

  Відео з “проповіддю” Ткачьова потрапило до мережі. Виступаючи перед парафіянами в храмі, священник РПЦ порадив православним подумати про війну.

  “Про те, щоб полонені вийшли з полону і повернулися додому, щоб поранені піднялися з ліжка, хто ще може піднятися, хто на свої ноги, хто на протези. Подумайте про це. Про те, щоб той, хто воює, щоб хоробро воював, якщо помер у бою, щоб пішов у рай. Тому що військова смерть краща за всі смерті”, – заявив, колишній священник УПЦ МП.

  Сам Ткачьов не виявив бажання відправитись на війну рф проти України, а виголошує свої пропагандистські проповіді із російської федерації. Ткачьов при цьому поскаржився, що дуже багато “безглуздих смертей” і “люди помирають, як свині”.

  “Захлинаються блювотиною, їли-пили, перепили, під столи попадали, обригалися і блювотиною захлинулися, ось тобі й смерть. А потім малолітки-зачепери поїхали зачепитися за електричку, покататися, його струмом шваркнуло 3000 вольт, він обвуглений на рейки впав, а йому було 17 років. Таких безглуздих смертей… Так краще зі зброєю в руках померти за батьківщину як герой, як чоловік, ще помолитися перед смертю”, – запевнив Ткачьов.

  Пропагандист в рясі не став розповідати правду своїм прихожанам про злочинну і несправедливу війну рф проти України. Натомість Ткачьов став покривати іменем Бога злочини рашистів.

  Нагадаємо, 52-річний Андрій Ткачьов – родом зі Львова. 2014 року він підтримав агресію РФ і виїхав з України до Росії, де зараз служить у храмі святителя Василія Великого під Москвою.

  Найсвіжіше

  Популярне