Субота, 4 Лютого, 2023
Бiльше

  Санкції не проти Церкви, а проти осіб, які допомагають агресору, – Данілов про УПЦ (МП)

  Секретар РНБО Олексій Данілов наголошує, що санкції РНБО застосовуються не до УПЦ (в єдності з МП), а лише до окремих осіб, які співпрацюють з агресором.

  Про це він заявив в ефірі телемарафону “Єдині новини”, передає Укрінформ.

  “Я не вважаю, що ми боремося з Церквою. Є окремі особи, до яких є певні претензії у СБУ, і відносно цих людей вводяться санкції. А те, що вони мають якийсь сан, десь працюють, нам байдуже, якщо мова йде про національну безпеку. Нам немає значення, чи в рясі, чи в костюмі від BRIONI, чи ще в чомусь людина. Ми на це не звертаємо увагу, якщо йдеться про нацбезпеку. Всі, хто працює з окупантом, хто має відношення до РФ – вони всі мають відповідати за законами нашої країни”, – зазначив Данілов.

  Очільник РНБО уточнив, що санкції не вводять проти тих чи інших інституцій, а проти персон, які безпосередньо мають контакти з РФ.

  «Ви знаєте цього Гундяєва (Моспатріарх Кіріл – ред.), він на Росії править, і якщо ви з ним спілкуєтесь під час війни, то у мене питання. Якщо людина відправляє вбивати наших громадян, то про що з ним можна спілкуватись, про що домовлятися?», – сказав Данілов, підкресливши вкотре, що якщо особа має контакт із тими, хто приніс війну в Україну, то вона відповідатиме за українськими законами.

  Як відомо, РНБО запровадила, а президент Володимир Зеленський затвердив санкції проти семи представників УПЦ (МП).

  Найсвіжіше

  Популярне