Вівторок, 31 Січня, 2023
Бiльше

  Патріарх Варфоломій зустрівся на Мальті із католицьким єрархом

  Вселенський Патріарх Варфоломій відвідав у понеділок вранці 5 грудня  штаб-квартиру римо-католицької архиєпархії Мальти у старій столиці Мдіні, де був прийнятий архиєпископом Чарльзом Скікланою та мав зустріч з єпископами та посадовцями архиєпархії.

  Про це повідомляє Духовний Фронт України з посиланням на “Світло фанара“.

  Чарльз Джуд Скіклана прелат Римо-католицької церкви, архієпископ Мальти з 2015 року. Обіймав посади в Римській курії з 1995 по 2012 рік, коли був призначений єпископом-помічником Мальти. Як куріальний чиновник, так і після того, як став єпископом, він проводив розслідування сексуальних зловживань з боку духовенства від імені Святого Престолу і очолював комісію, яка розглядає такі випадки. Його називають “найавторитетнішим експертом Ватикану з питань сексуальних злочинів”. З листопада 2018 року він також є ад’юнкт-секретарем Конгрегації доктрини віри, куріального органу, відповідального за розгляд справ про сексуальне насильство духовенства над неповнолітніми в усьому світі.

  Нагадаємо, 5 грудня Вселенський патріарх прибув на Мальту. Під час перебування на Мальті патріарх матиме зустрічі та спілкування з релігійним та політичним керівництвом країни, римо-католицькими єпископами, послами Туреччини та Греції, групами біженців, православними мешканцями Мальти.

  Фото: Світло Фанара
  Фото: Світло Фанара

  Найсвіжіше

  Популярне