Субота, 19 Листопада, 2022
Бiльше

  Волинська молодь писала «Листи до Бога»

  Волиняни разом із духовенством єпархії ПЦУ долучилися до Всеукраїнської акції «Листи до Бога», яка прямує від міста до міста.

  Мета флешмобу – продемонструвати єдність молоді та всього українського народу, підтримати моральний дух країни, провівши хвилю молитовних зустрічей. Сутність акції полягає в тому, щоб миряни разом зі священниками склали символічне звернення-молитву на папері. У цій молитві відображається підтримка одне одного і найбільше – захисників нашої держави.

  Так від Тернополя «Листи до Бога» передали до Луцька. Міський молодіжний центр провів зустріч, залучивши юнаків і дівчат, громадських діячів, представників влади та громадськості, Волинської православної богословської академії. Молитву за воїнів та мир очолив інспектор ВПБА священник Андрій Гайдай. Потому присутні скріпили текст молитви своїми підписами, а директор Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий передав усі листи представниці молодіжного простору в Рожищі Катерині Шабельниковій.

  У Рожищі відбувся такий же захід, у ньому взяв участь настоятель храму Архістратига Михаїла священник Микола Царик. Після цього естафету передали до Львова.

  Флешмоб розпочався 16 жовтня в Івано-Франківську, а Всеукраїнський молодіжний центр 22 січня 2023 року проведе підсумок акції.

  Найсвіжіше

  Популярне