Неділя, 3 Березня, 2024
Бiльше

  На Запоріжжі окупанти викрали священника УГКЦ та “депортували” клірика ПЦУ

  У тимчасово окупованому Бердянську російські окупанти затримали священника Івана Левицького, настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці Української греко-католицької Церкви.

  17 листопада військові РФ влаштували обшук у будівлі релігійної організації по вулиці Адама Міцкевича, повідомляє zprz.city.

  Отець Іван Левицький брав участь у проукраїнських мітингах і щодня продовжував молитися о 12 годині біля інсталяції “Я люблю Бердянськ”.

  Це вже не перший відомий випадок викрадення представників релігійної громади в тимчасово окупованому Бердянську. Раніше було повідомлено про затримання голови Лютеранської громади Бердянська Артура Кожевнікова.

  У Мелітополі окупанти впали настільки низько, що виселили з рідного дома 74-річного священника Православної Церкви України.

  Літню людину вони записали в “екстремісти”, оскільки вона не визнала підсумки фейкового референдуму.

  “У своїх промовах він виправдовував тероризм та заперечував результати референдуму про возз’єднання з росією. 18 жовтня чоловік став першим, кого видворили за межі Запорізької області після проведення референдуму” – з таким трактуванням окупанти “депортували” священника.

  Найсвіжіше

  Популярне