Четвер, 8 Грудня, 2022
Бiльше

  Євстратій: Якби СБУ не взялись за відео, то в УПЦ МП і досі писали про «фейки ПЦУ»

  Речник ПЦУ архієпископ Євстратій (Зоря) прокоментував зізнання митрополита Павла про те, що відео із Києво-Печерської Лаври із «дзвонами над росією» виявилось правдивим.

  «Який феєричний черговий “пшик”. Вчора в усі труби сурмили, що спів у Лаврі про Росію – фейк, сьогодні визнають – не фейк. Цікаво – там так само завзято перепросять за звинувачення ПЦУ в “поширенні фейків”, як писали вчора коментарі з нападками на нас?», – іронічно написав архієпископ Євстратій.

  Він додав, що якби СБУ не взялася за перевірку УПЦ МП досі «дружно би писала про “фейки від ПЦУ”».

  У коментарях люди пропонують виганяти представників УПЦ МП із Лаври. «Але чому і досі не прикриють цю лавочку? Скільки ж можна», – пишуть вони. Хтось запропонував вибачитись речнику УПЦ МП Миколі Данилевичу.

  Нагадаємо, 13 листопада священник ПЦУ Михайло Омельян опублікував відео на якому чутно, як у Києво-Печерській лаврі віряни УПЦ МП співають пісню про «захист Росії» Богородицею. Відео, яке йому надали студенти Київської Православної Богословської Академії. Пізніше у СБУ і Нацполіції повідомили, що вже працюють над відео з Печерської лаври, де співають «Звон плывёт над Россиею». Міністр Ткаченко заявив, якщо відео про “Матушку-Русь” автентичне, послідують процесуальні дії щодо очільників УПЦ МП.

  14 листопада архієпископ УПЦ МП Іоана (Черепанов) визнав, що у Києво-Печерській Лаврі справді співали про «дзвони над росією, пробуждаетса матушка Русь». Він опублікував коментар намісника Києво-Печерської лаври митрополита Павла (Лебедя) про скандальне відео. Пізніше Черепанов видалив свій запис.

  Найсвіжіше

  Популярне