П’ятниця, 9 Грудня, 2022
Бiльше

  Дякуємо за молитви про перемогу, за опіку для біженців – митрополит Епіфаній архиєпископу Краківському

  22 жовтня 2022 р. на запрошення архиєпископа Краківського Римсько-Католицької Церкви Марка Єндрашевського митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав архиєпископську резиденцію під час свого візиту до Кракова. Предстоятеля ПЦУ супроводжував архиєпископ Євстратій, повідомляє пресслужба ПЦУ.

  Під час розмови з католицьким єрархом Блаженнійший владика висловив вдячність Католицькій Церкві в Польщі та польському народу за надзвичайну підтримку і допомогу, яку Україна і українці отримують під час війни. «Ми дякуємо найперше за молитви про перемогу правди і справедливий мир в Україні, дякуємо за опіку для біженців, за гуманітарну допомогу, за співчуття і підтримку. Все це надихає нас на подальшу боротьбу, адже ми відчуваємо дружню підтримку» – підкреслив предстоятель ПЦУ.

  Архиєпископ Єндрашевський розповів про благодійну роботу, яка відбувається у Краківській архідієцезії РКЦ. «Протягом жовтня в наших парафіях відбувається особлива молитва на вервиці, і перше молитовне прохання зараз щодня – про Україну, про мир для України» – зазначив ієрарх.

  «Україна і Польща у цих важких обставинах в ділах показують, як слід обороняти християнські цінності. Росія неправдиво заявляє, що вона воює нібито за християнські цінності. Вбивати і тероризувати мирне населення, чинити геноцид – це те, до чого закликав людей Господь? Це не християнські справи, а диявольські. А наші народи справді виявляють християнське ставлення: захищають правду, ближніх, допомагають тим, хто в біді. Милосердя і правда – це є справжні християнські цінності» – зазначив митрополит Епіфаній.

  На згадку про візит предстоятель Православної Церкви України подарував архиєпископу Кракова копію ікони Христа Вседержителя, яка знаходиться у Синодальній залі Митрополичого дому, та видання про життя Церкви. Архиєпископ Єндрашевський подарував єрархам з України портрети блаженної пам’яті Папи Івана Павла II, який був саме з Краківської архідієцезії обраний на главу РКЦ і завжди зберігав особливе ставлення до рідної кафедри.

  Найсвіжіше

  Популярне