П’ятниця, 9 Грудня, 2022
Бiльше

  У Фатімі відбулася проща Українців Португалії за мир в Україні

  З благословення голови Пасторально-міграційного відділу Української греко-католицької Церкви владики Степана Суса відбулася Всеукраїнська проща за мир в Україні до Фатіми. Участь у прощі взяли українці з усієї Португалії.

  Святу Літургію очолив координатор капеланії УГКЦ у Португалії о. Гавриїл Тимчик, ЧСВВ, у співслужінні з отцями з Порто, Візеу, Фатіми, Сетубала, Торреш-Ведраш, Лісабона, Фару, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

  Прочани просили, щоб Господь захистив Україну від видимих і невидимих ворогів, щоби зберіг державу неподільною, вільною і незалежною.

  Перед початком і під час богослужіння паломники мали змогу приступити до сповіді. Під час Божественної Літургії понад 600 прочан приступили до Святого Причастя.

  По закінченні Служби Божої всі охочі взяли участь у Хресній дорозі, яку служили о. Матей Дзюрбан та о. Микола Ярема.

  Спільною молитвою учасники Хресної дороги огортали Україну і просили Господа миру для України, захисту для військових і цивільних українців та перемоги.

  Проща завершилась у церкві Молебнем до Пресвятої Богородиці, посвяченням релігійних речей та окропленням свяченою водою всіх присутніх.

  Найсвіжіше

  Популярне