Субота, 13 Липня, 2024
Бiльше

  У Львові відбувся «круглий стіл», присвячений діалогу ісламу та християнства

  У рамках Програми «Діалог» та за сприяння Центру міжрелігійного та міжконфесійного діалогу «Лібертас» у Львівській православній богословській академії Православної Церкви України відбувся круглий стіл «Християнство та іслам у сучасній Україні: діалог в умовах війни та ключові вектори співпраці», повідомляє «Іслам в Україні».

  У заході взяли участь і представники мусульманської громади. Виконувач обов’язків муфтія ДУМУ «Умма», голова Всеукраїнської асоціації з вивчення Корану, імам мечеті львівського ІКЦ ім. Мухаммада Асада Мурат Сулейманов доповів про основні принципи діалогу та можливість його між ісламом та християнством. Представниця мусульманської громади Львова Аліна Мартинова, історикиня, письменниця, волонтерка, свою доповідь присвятила відносинам України з ісламським світом в історичній ретроспективі та державотворчому ракурсі.

  Розпочав зустріч декан богословського факультету ЛПБА ігумен Кіпріан Лозинський, окресливши основний її напрямок.

  Зі вступним словом до присутніх звернулася модераторка «круглого столу» — доцентка кафедри богослів’я та філософії ЛПБА Оксана Онищук. Науковиця представила гостей та розповіла про спільні погляди у християнстві та ісламі на війну та захист батьківщини.

  Найсвіжіше

  Популярне