Вівторок, 18 Жовтня, 2022
Бiльше

  Синод Московського патріархату похвалив УПЦ МП за гуманітарну допомогу біженцям

  Синод Московського патріархату, який забрав єпархії від Онуфрія, похвалив УПЦ МП за гуманітарну допомогу. Також у РПЦ згадали за благодійний фонд очільника УПЦ МП Онуфрія.

  Про це йшлося в доповіді митрополита Воскресенського РПЦ Діонісія, керуючого справами Московської Патріархії, голови Міжвідомчої робочої групи з координації допомоги, що надається єпархіям Донбасу та суміжних територій, зазначається на сайті РПЦ.

  «Єпархіями Української Православної Церкви також організовано допомогу біженцям та постраждалим мирним жителям. Проходить постійне збирання допомоги. Регулярну допомогу біженцям та постраждалим мирним мешканцям надають українські православні благодійні фонди. Фонд митрополита Київського Онуфрія “Мир вам” передавав гуманітарну допомогу мирним жителям у міста Дніпро та Харків, а також Вінницьку, Житомирську, Київську та Херсонську області», – йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, РПЦ визнала окупацію територій України вслід за путіним і забрала єпархію від УПЦ МП. Також предстоятель ПЦУ зазначив, що в соборі на Феофанії «відбулося маскування».

  Найсвіжіше

  Популярне