Неділя, 9 Жовтня, 2022
Бiльше

  Ігумен Афонського монастиря: «Народе України, ви є нашими братами, а ми є вашими братами»

  Старець-ігумен монастиря Есфігмен отець Варфоломій звернувся до українського народу із побажаннями справедливого закінчення війни і запевнив у своїх молитвах за українських воїнів та мирних жителів.

  Відеозвернення ігумена опублікував отець Віктор Мартиненко, який разом з митрополитом Олександром (Драбинком) та іншими паломниками з ПЦУ перебуває на Святій Горі Афон.

  «Зі Святої Гори, з земного уділу Богородиці, з цього спокійного місця тиші, на якому щодня звершується безліч Літургій і возносяться молитви за увесь світ, у цей час ми звертаємо особливо наші думки і наші молитви у бік України, у бік українського народу, який зараз перебуває у страшних випробуваннях. Щодня, упродовж святої Літургії і ченці у своєму каноні особливо моляться за Україну, за те, щоб ця війна завершилась справедливо і якнайшвидше. Ми молимось неустанно за ваше здоров’я: як за здоров’я духовне, так і за здоров’я тілесне», – сказав ігумен Варфоломій.

  Він запевнив, що афонські монахи моляться за вбитих воїнів і мирних жителів.

  «Ми поминаємо так само і всіх полеглих, вбитих на цій війні. Поминаємо тих вбитих воїнів, але так само і невинно вбитих цивільних громадян. Нехай Господь упокоїть їхні душі у своїх оселях, нехай Він втішить своїх вірних і дасть благословіння своє, всьому українському народу».

  «Народе України, ви є нашими братами, а ми є вашими братами. Ми молимося і звертаємось до вас разом у молитві і з нетерпінням чекаємо того радісного дня, коли дзвони нам сповістять про вашу свободу. Дзвони свободи ви почуєте. Наші найкращі побажання завжди з вами. Нехай ви будете завжди благословенними», – підсумував ігумен монастиря Есфігмен.

  Найсвіжіше

  Популярне