4 жовтня 25-ліття з часу заснування в тодішній УАПЦ відзначила Рівненсько-Волинська єпархія ПЦУ. У цей день духовенство єпархії та гості молились у кафедральному Свято-Вознесенському соборі міста Рівне.
Митрополит Переяславський і Вишневський Олександр подарував керуючому Рівненсько-Волинською єпархією єпископу Гавриїлу в память про святкову подію ікону святителя Іоанна Золотоустого з часточкою його чесних мощей.
Своєю чергою єпископ Гавриїл нагородив митрополита Олександра відзнакою єпархії.
Крім того, з нагоди 25-ліття єпархії ПЦУ єпископ Гавриїл нагородив пам’ятними відзнаками єпархії митрополита Львівського Макарія (Малетича) та митрополита Луцького і Волинського Михаїла (Зінкевича).
Рівненсько-Волинська єпархія росте, адже за останній місяць єпископ Гавриїл освятив два місця під будівництво нових храмів.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2022/10/310680776_6020156568009209_3526026456193149996_n.webp?resize=696%2C522&ssl=1)