Субота, 9 Грудня, 2023
Бiльше

  У ПЦУ нагадали про головні свята жовтня

  Найбільшим святом жовтня для нас є свято Покрова Пресвятої Богородиці, що відзначатимемо 14-го числа. Цей день є також великим державним святом для українського народу, бо на Покрову відзначаємо День захисників і захисниць України.

  Молімося до Пресвятої Богородиці, аби Вона оберігала всіх українців Своїм святим омофором від зла та напастей, і по-особливому просімо у Неї здоров’я та сил для наших сучасних героїв, які захищають нас на фронті, передає пресслужба Православної Церкви України.

  У неділю, 2 жовтня, вшановуватимемо пам’ять благовірного князя Ігоря Чернігівського та Київського, чий нелегкий життєвий шлях знову нагадує нам про страшні наслідки жаги до влади, гріх ненависті, вбивства і помсти, від чого постраждав свого часу і благовірний князь Ігор.

  У жовтні також вшановуватимемо пам’ять преподобного Феодосія Манявського, апостола і євангелиста Іоана Богослова, святителя Михаїла, першого митрополита Київського і всієї Руси, апостола і євангелиста Луки, який, за Переданням, був першим іконописцем.

  Молімося до Господа, Божої Матері та всіх святих – про допомогу і заступництво над нашим багатостраждальним народом. Віримо в Бога і в перемогу!

  Найсвіжіше

  Популярне