Середа, 29 Травня, 2024
Бiльше

  Спільними зусиллями ми маємо відстояти добро та правду: предстоятель ПЦУ зустрівся з послом Іспанії

  Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній у середу, 28 вересня, зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з Надзвичайним і Повноважним послом Королівства Іспанія в Україні Рікардо Лопесом-Арандою Хагу.

  Предстоятель помісної Православної Церкви України подякував пану послу за підтримку й допомогу, яку Іспанія надає нашій державі у непростий час російської агресії.

  «За наше прагнення свободи, незалежності, демократії й європейського вектору розвитку ми платимо дуже велику ціну. Тож ми вдячні за всебічну підтримку наших міжнародних друзів і просимо її продовжувати й посилювати», – зокрема сказав Блаженнійший владика.

  Зі свого боку Рікардо Лопес-Аранда Хагу запевнив Його Блаженство, що Іспанія непохитна у питаннях територіальної цілісності та суверенітету України і вже надала нашій державі безпрецедентну в своїй історії допомогу та робитиме це надалі, зокрема й долучаючись до відбудови українських міст.

  Окрім того, під час спілкування сторони обговорили питання капеланського служіння, втілення соціальних проєктів та міжконфесійні відносини.

  «Спільними зусиллями ми маємо відстояти добро та правду, адже ця війна вплинула на життя практично усього світі. Тож розповсюдження зла, яке продукується росією, потрібно зупинити. Переконаний, що з Божою допомогою та за підтримки таких друзів, як Іспанія ми зможемо це зробити», – підсумував митрополит Епіфаній.

  Найсвіжіше

  Популярне