Субота, 24 Вересня, 2022
Бiльше

  Управління мусульман Узбекистану повідомило, що воювати проти України – гріх

  Вища релігійна організація Узбекистану випустила повідомлення, де пояснюється, чому участь у війні проти України є гріхом.

  Про це повідомляє британське видання The Guardian. 

  Повідомляється, що Управління мусульман Узбекистану видало заяву, в якій сказано, що мусульманинові не дозволяється брати участь у будь-яких військових діях, крім захисту своєї батьківщини.

  За даними Ради мусульман Узбекистану, члени деяких «терористичних організацій» намагалися завербувати віруючих для участі у конфлікті в Україні на підставі «джихаду» чи священної війни.

  «Імам Мухаммад, один із учених написав у своїй книзі «Ас-Сіярул-Кабір»: «Не дозволено мусульманам об’єднуватися з іновірцями та воювати проти іншої громади іновірців. Участь у таких діях визнається гріхом».

  Зазначається, що заява найвищого релігійного органу Узбекистану була зроблена після того, як Росія запропонувала прискорене отримання громадянства іноземцям під час запису до армії.

  Загалом у Росії задіяні всі механізми, щоб затягнути людей на війну в Україні. Зараз відбувається так звана часткова мобілізація, в рамках якої ворог має набрати щонайменше 300 тисяч солдатів.

  Єдиний регіон Росії, де відмовилися від участі в мобілізації – Чечня. Тут Кадиров врешті вирішив не брати участь у цій кампанії.

  Найсвіжіше

  Популярне