Неділя, 14 Липня, 2024
Бiльше

  Митрополит Епіфаній відвідав поранених у лікарні святого Пантелеймона у Львові

  У вівторок, 13 вересня, митрополит Київський і всієї України ПЦУ Епіфаній у супроводі митрополита Львівського і Сокальського Димитрія (Рудюка) та міського голови Львова Андрія Садового відвідав міську лікарню святого Пантелеймона Першого медичного об’єднання. Саме тут львівські медики вже пролікували понад 5 тисяч українців з травмами війни. Блаженніший Епіфаній зауважив, що ця лікарня має великий потенціал увійти в топ найкращих лікарень світу.

  Предстоятелю ПЦУ розповіли й показали, як працює Перше медичне об’єднання міста, зокрема відділення хірургії, травматології та фізичної реабілітації, де щоденно допомагають українцям, які зазнали важких поранень внаслідок війни. Блаженніший поспілкувалася з пацієнтами й лікарями цих відділень. Він подякував медикам за невтомну працю, передає пресслужба Львівської міськради.

  Опісля Блаженнішому Епіфанію розповіли про будівництво нових корпусів клініки й презентували проєкт Національного реабілітаційного центру «Незламні» (UNBROKEN), який створюють на базі Першого медоб’єднання. Саме він стане першим в Україні центром, де отримувати фізичну, психологічну та соціальну реабілітації зможе щороку 50 тисяч українців.

  «Мене вразило те, що я побачив. Досі я відвідував багато лікарень, особливо за кордоном, і зараз бачу, що в Україні, а особливо у Львові, є велике зрушення у розвитку медицини і допомозі тим, які постраждали від цієї жорсткої війни. Бажаю всім, хто тут перебуває, особливо лікарям, сили і допомоги від Господа. Є великий потенціал, щоби ця лікарня в майбутньому увійшла в топ найкращих лікарень не лише Європи, а й світу», – зазначив у коментарі Блаженніший Епіфаній.

  Найсвіжіше

  Популярне