Середа, 1 Лютого, 2023
Бiльше

  Митрополит Симеон відвідав Посольство України в Республіці Кіпр

  8 вересня 2022 р. на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Кіпр Руслана Німчинського митрополит Вінницький і Барський Симеон відвідав Посольство України у столиці Кіпру м. Нікосія.

  Про це пише пресслужба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ)

  Архієрей передав послу і співробітникам дипломатичної установи благословення і слова вдячності від Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Епіфанія за турботу про українців, які знайшли на Кіпрі порятунок від війни, що триває на рідній землі. Таких, як повідомили у посольстві, з початку вторгнення російських загарбників в Україну на Кіпр прибуло понад двадцять тисяч. Частина вимушених біженців повернулися додому, але велика кількість українців залишилася на Кіпрі і працівники посольства щодня займаються вирішенням їхніх нагальних питань.

  Митрополит Симеон подякував Надзвичайному і Повноважному Послу України Руслану Німчинському за те, що він разом з ієрархом відвідав Предстоятеля Православної Церкви Кіпру Блаженнійшого Архієпископа Нової Юстініани і всього Кіпру Хризостома ІІ та за конструктивну участь у обговоренні важливих тем.

  На завершення свого візиту в посольство митрополит Симеон передав послу і співробітникам пам’ятні подарунки від Предстоятеля Православної Церкви України Блаженійшого митрополита Епіфанія.

  Найсвіжіше

  Популярне