Середа, 28 Вересня, 2022
Бiльше

  Ексмуфтій Саїд Ісмагілов отримав орден “За заслуги” ІІІ ступеня

  Саїд Ісмагілов – колишній муфтій Духовного управління мусульман України “Умма”, але у час він став водієм-стрільцем екіпажу парамедиків. Мурад Путилин – голова капеланської служби мусульман України. Смедляєв Заір — громадський діяч, повідомляє РІСУ.

  “Щойно дізнався, що мене і мого побратима Мурад Путилин, а також глибоко шанованого мною Zair Smedlya нагороджено орденом “За заслуги” ІІІ ступеня.

  Для мене велика честь отримати таке визнання з боку українського народу. Обіцяю і надалі захищати нашу країну, наш народ, наші національні інтереси, нашу духовну цілісність, а на фронті рятувати наших воїнів, чим я зараз і займаюсь”, – йдеться у дописі Саїда Ісмагілова.

  Він висловив вдячність за відзначення представників мусульманської громади України високими державними нагородами.

  В одному з інтерв’ю Укрінформу, Саїд Ісмагілов наголосив: “Справжній чоловік за умов війни має бути воїном”.

  “Я водій у парамедиків, але у мене є зброя. Я водій-стрілець, я маю відповідати за усіх і приймати бій, якщо потрібно. В ісламі дозволяється, сам Пророк Мухаммед зі зброєю воював на війні, тому немає феномену, що імам або муфтій не може брати зброю. Може. І навіть потрібно…. Я знав, що я зможу бути бойовою одиницею, що слід захищати країну”, – повідомив Саїд.

  Водієм парамедиків він став випадково. Вступив у тероборону Святошинського району. Так приєднався до «AСАП Хоттабич», який співпрацює з батальйоном “Госпітальєри”, очолюваним Яною Зінкевич. Вони займаються вивезенням поранених, наданням домедичної допомоги, евакуацією. Виконують евакуаційні завдання від лінії бою на стабпунктів поранених, де їх стабілізують, і вже інші екіпажі на реанімобілях вивозять на шпиталі.

  Указ Президента України №593/2022 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України опридюнив офіційний сайт Глави держави 23 серпня.

  Нагороди призначені за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов’язку.

  Найсвіжіше

  Популярне