Неділя, 26 Листопада, 2023
Бiльше

  Владика Юліан нагородив очільників Верховинщини високими церковними нагородами

  22 серпня 2022 року, Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, в рамках Архіпастирського візиту до Верховинського благочиння, відвідав Верховинську районну військову адміністрацію та нагородив очільників Верховинщини високими церковними нагородами.

  Про це пише Коломийська эпархія ПЦУ.

  На початку Правлячий Архієрей поспілкувався з керівництвом району, після чого, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, нагородив Голову Верховинської районної військової адміністрації Бровчука Василя Петровича та Голову Верховинської районної ради Філипчука Юрія Юрійовича високими церковними нагородами – медалями “За любов та жертовність до України”.

  Вручаючи нагороди, єпископ Юліан також привітав очільників Верховинщини напередодні державних свят: Дня Державного Прапора та Дня Незалежності, подякувавши їм за постійну підтримку, спільні проекти і заходи й за їхню плідну працю в розбудові нашої країни та побажав Господнього Благословення, міцного здоров’я та перемоги над ворогом.

  На урочистому народженні були присутні: благочинний Верховинського благочиння, настоятель Храму Святої Тройці cела Ільці митр. прот. Дмитро Михавків; настоятель Храму Чуда Архістратига Михаїла села Черемошна та Храму Трьох Святителів села Біла Річка митр. прот. Василь Попадюк; настоятель Храму Вознесіння Господнього села Чорна Річка та Храму Чуда Архістратига Михаїла села Замагора прот. Володимир Максим’юк; настоятель Храму Святого Пророка Іллі села Кривопілля прот. Петро Якіб’юк; перший заступник голови Верховинської районної військової адміністрації Світлана Ярославівна Уршеджук та депутат Верховинської районної ради Сухарчук Андрій Михайлович.

  Найсвіжіше

  Популярне