Понеділок, 26 Вересня, 2022
Бiльше

  Ходи до Почаївської лаври не буде. На Вінниччині заборонили масові заходи

  Найближчим часом на території Вінницької області заборонені масові заходи. Обмеження припадають на одразу кілька державних та релігійних свят, тому всі урочистості мають бути скасовані.

  Про це повідомляють у Вінницькій ОВА.

  «Відповідно до наказу начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова та Командувача угруповання військ «Дністер» Андрія Ігнатьєва № 1530 / 158, в період з 18 до 31 серпня 2022 року на території Вінницької області забороняється проведення масових публічних заходів, зокрема хресної ходи до Почаївської Успенської лаври Тернопільської області», – йдеться у повідомленні.

  Наказом також передбачено залучення додаткових сил і засобів для забезпечення додержання відповідних тимчасових обмежень, пов’язаних з дією на території області комендантської години.

  «Начальникам районних військових адміністрацій необхідно довести вимоги цього наказу до населення та керівників релігійних громад районів та вжити заходів контролю щодо забезпечення додержання тимчасових обмежень у проведенні масових публічних заходів на території району, зокрема під час пересування організованих груп людей», – зазначається у документі.

  Нагадаємо, православні зазвичай у ці дні здійснюють хресну ходу з Браїлова до Почаївської лаври. Проте ще 17 серпня на сайті Вінницької єпархії УПЦ МП повідомили, що через воєнний стан ходи до лаври не буде.

  Найсвіжіше

  Популярне