Середа, 28 Вересня, 2022
Бiльше

  У молитві за жертв ядерних бомбардувань у Японії вшанували і жертв війни в Україні

  У понеділок, 8 серпня, у м. Нагасакі (Японія) провели спільну молитву за мир, під час якої вшанували жертв ядерних бомбардувань Хіросіми і Нагасакі, а також жертв війни в Україні.

  Участь у заході взяли представники міст з усього світу, які в різний історичний період потерпіли бомбардування: Герніки (Іспанія), Хіросіми (Японія), Нью-Йорка (США), а також України, міста якої продовжує бомбардувати росія. Зі Славутича через відеозв’язок у молитві єднався священник Київської архиєпархії Української греко-католицької Церкви Юрій Логаза, повідомляє «Католицький оглядач».

  Молитовний захід, у центрі уваги якого цього року було вторгнення росії в Україну і загроза повторного використання ядерної зброї, провели в Нагасакі, у парку Миру, вже 50-й раз.

  З огляду на війну росії проти України, учасники спільної молитви за жертв ядерних бомбардувань помолилися також за всіх жертв війни в Україні, за її якнайшвидше закінчення і за мир у світі.

  Отець Юрій Логаза, настоятель парафії на честь ікони Матері Божої «Неустанної Помочі» УГКЦ у Славутичі та військовий капелан військової частини 3042 Національної гвардії України, у своєму слові розповів про біль України, спричинений війною росії, що триває, і наголосив, що Україна особливо розуміє біль Японії. «Понад 30 років тому сталася аварія на Чорнобильській АЕС. Ця рана ще не встигла загоїтися, як росія розпочала повномасштабне вторгнення. Вже в перший день війни була окупована Чорнобильська станція, яку охороняли понад 160 українських військових. Сьогодні всі вони перебувають у полоні російського агресора», — зазначив священник. Отець Юрій просив усіх присутніх про молитву за український народ, який переживає зараз складний час війни.

  Найсвіжіше

  Популярне