Неділя, 4 Грудня, 2022
Бiльше

  Російська влада змушує релігійних лідерів підтримати війну в Україні

  Кремль дає невеликі натяки і чіткі попередження місцевим священнослужителям. Якщо хтось перетинає кордони, його чекають штрафи і судові переслідування. Про це йдеться у статті Forum18.

  У ній розповідається про двох лідерів, які залишили Росію: головного єврейського рабина Москви Пінхаса Гольдшмідта і лютеранського єпископа Дітріха Брауера, повідомляє Всеукраїнський собор з посиланням на Сne.news.

  За словами невістки Гольдшмідта Авіталь Чижик-Гольдшмідт, рабин і його дружина “піддалися тиску з боку влади, щоб публічно підтримати “спеціальну військову операцію” – і відмовилися”. Яку конкретну форму мав цей тиск, неясно.

  ANP-447855245.jpg

  Іоанна Бурдін оштрафували через сумніви з приводу операції.

  Єпископ Брауер говорить про “чітку вимогу” від Адміністрації президента підтримати війну.

  “Нам не дозволяли говорити про війну, молитися про мир або зв’язуватися з нашими українськими братами і сестрами”, – сказав Брауер в інтерв’ю в Німеччині.

  Крім того, Брауер не розповідає, в якій формі була ця “чітка вимога”; чи був це телефонний дзвінок або візит і від кого.

  У травні Брауера виключили з президентської ради зі співпраці з релігійними об’єднаннями. Єпископ тоді вже повернувся до Німеччини.

  Найсвіжіше

  Популярне