Неділя, 14 Квітня, 2024
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ разом з Послом Німеччини передав допомогу вимушеним переселенцям

  Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 5 серпня 2022 року спільно з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анкою Фельдгузен вручив у столичному парку «Володимирська Гірка» допомогу людям, які через російське вторгнення були змушені покинути домівки.

  Як пише сайт ПЦУ, захід відбувся в рамках кризового гуманітарного реагування за підтримки давніх партнерів: центру Синодального управління соціального служіння ПЦУ «Елеос-Україна» та Johanniter International Assistance (Йоханіттер Інтернешнл Асістенс).

  Цей проект передбачає допомогу людям, постраждалим від війни, основними продуктами харчування та засобами гігієни у 13-ти регіонах (Київ, Буча Київської області, Житомир, Дніпро, Костянтинівка Донецької області, Одеса, Чернігів, Львів, Луцьк, Рівне, Чернівці, Полтава, Івано-Франківськ). Один набір містить продукти на тиждень для трьох осіб.

  У деяких регіонах замість наборів планується передавати ваучери, щоб сім’ї самі могли купити те, що їм дійсно необхідно. Ваучери мають вартість, аналогічну вартості продуктів харчування та предметів гігієни, тобто близько 50 євро.

  У деяких містах закупівлі здійснюються для приготування гарячого харчування. Ці закупівлі мають еквівалентний (фінансовий) обсяг, як і набори, тобто приблизно за 50 євро сім’я із 3 осіб може бути підтримана протягом одного тижня у точках видачі гарячого харчування.

  Загалом за 3 місяці допомогу отримають близько 10000 осіб, постраждалих від війни. Загальна сума проєкту, спрямована на закупівлю та передачу продуктів харчування і засобів гігієни – 504 тис. євро.

  «Ми віримо в нашу перемогу і віримо в те, що всі повернуться в свої домівки і ми разом будемо відбудовувати їх, разом будувати наше майбутнє в єдиній, сильній, європейській, демократичній Україні. Церква робить все від неї залежне, щоб підтримувати не тільки духовно, але і матеріально. Тому сьогодні ми втілюємо черговий проєкт разом з нашими німецькими друзями. Тож я радий, що ми зібралися і можемо зробити добрі справи милосердя. Нехай Господь допомагає усім вам в цей непростий час випробування війною і щоб всі разом, гуртуючись, ми відсікли це зло, яке прийшло у наш спільний дім», — сказав звертаючись до присутніх Митрополит Епіфаній.

  Найсвіжіше

  Популярне