Середа, 21 Вересня, 2022
Бiльше

  Вже видалив допис. Мєдвєдєв заяивив, що вся Грузія має бути окупована Росією

  Заступник голови Ради безпеки країни-агресора Дмітрій Мєдвєдєв порозмірковував про відновлення кордонів Росії, заявивши, що Грузія має бути повністю окупована, бо вона “раніше не існувала”. Правда, через 10 годин його помічник сказав, що акаунт Мєдвєдєва нібито зламали.

  Про це Мєдвєдєв написав у “Вконтакті”, також це поширила Ксенія Собчак, яка зберегла скріншот допису.

  Свої роздуми Мєдвєдєв майже відразу видалив, проте на цей час немає ні вибачень, ні повідомлень про злом облікового запису.

  “Після звільнення Києва та всіх територій Малоросії від банд націоналістів, які проповідують вигадане ними українство, Русь знову стане єдиною.

  Після цього під єдиною рукою Москви на чолі зі слов’янським народом ми підемо в наступний похід для відновлення кордонів нашої Батьківщини, які, як відомо, ніде не закінчуються”.

  Мєдвєдєв заявив, що до 1801 року “такої країни, як Грузія, не існувало”, і вона з’явилася нібито тільки в межах Російської імперії, тому “Північна та Південна Осетії, Абхазія та території Грузії, що залишилися, можуть бути об’єднані тільки в складі єдиної держави з Росією”.

  Заступник голови Ради безпеки Росії згадав і про Казахстан, назвавши його “штучною державою” і звинуватив у геноциді росіян.

  “Ми не маємо наміру заплющувати на це очі. Поки туди не прийдуть росіяни, не буде порядку”.

  Через понад 10 годин пропагандисти з посиланням на помічника Мєдвєдєва заявили, нібито обліковий запис заступника глави Радбезу РФ був зламаний. Мєдвєдєв у соцмережах так і не опублікував ані пост-спростування, ані повідомлення про злам.

   

   

   

  Найсвіжіше

  Популярне