Субота, 20 Квітня, 2024
Бiльше

  Стамбульська конвенція несе гендерну ідеологію: Рада Християн Одещини звернулась до Президента України

  Духовна Рада Християн Одеської області звернулась до Президента України Володимира Зеленського щодо денонсації (припинення дії договору) Закону про ратифікації Стамбульської конвенції. Вони наголосили, що документ несе загрозу гендерної ідеології.

  Відповідне звернення підписали пастори (зокрема пастор Олександр Димов) єпископи та рабини на засіданні Ради 21 липня 2022 року, повідомляє “Слово про слово”.

  У своїй заяві релігійні діячі зазначили, що 18 червня 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон про ратифікацію Стамбульської конвенції. Однак таке рішення може спровокувати громадські протести, невдоволення, критики в адресу керівництва України, особливо у той час, коли необхідно об’єднатися у боротьбі з російським агресором, наголосила Духовна Рада.

  Служителі підкреслили, що відповідний документ «поряд із нормами, спрямованими на боротьбу з домашнім насильством, запроваджує поняття “гендер”, як ідеологічний концепт самоідентифікації людини (стаття 3). З цим не можуть погодитися релігійні спільноти України, адже ігнорування факту наявності біологічних статей, які характеризують жінку або чоловіка, та пов’язане з цим зобов’язання навчати дітей нестереотипним гендерним ролям (стаття 14) несе загрози спотворення у молодого покоління своєї статевої ідентичності, популяризації одностатевих сексуальних стосунків та поширення випадків захворювання на гендерну дисфорію серед дітей і молоді».

  Тому Рада Християн Одещини, замість ратифікації Стамбульської конвенції, яка несе небезпеку гендерної ідеології, закликає владу «вживати практичні заходи та розвивати національне законодавство України з протидії домашньому насильству та насильству проти жінок, як це роблять інші країни Європи, які відмовилися від ратифікації цієї конвенції – Великобританія, Польща, Латвія, Словаччина, Чехія, Угорщина, Болгарія, Вірменія та Туреччина, яка денонсувала ратифікацію Стамбульської конвенції».

  Автори звернення закликають Володимира Зеленського «запобігти ескалації напруженості та розколу українського суспільства, а саме – денонсувати Закон про ратифікацію Стамбульської конвенції, як такий, що потребує подальшого громадського обговорення та пошуку суспільного консенсусу».

  Найсвіжіше

  Популярне