Неділя, 25 Вересня, 2022
Бiльше

  «Для нас це дуже важливий знак підтримки»: Глава УГКЦ зустрівся з послом США в Україні

  У вівторок, 19 липня, у Києві Блаженніший Святослав, глава Української Греко-Католицької Церкви, зустрівся з послом США в Україні пані Бріджит Брінк. Зустріч відбулася на прохання пані посла.

  Пані Брінк подякувала Блаженнішому Святославу за можливість зустрічі, яка відбувається в контексті зустрічей з представниками усіх Церков і релігійних організацій України як посла, що розпочинає дипломатичну місію в Україні, повідомляє інформаційний ресурс УГКЦ.

  У розмові пані посол цікавилася життям Української Греко-Католицької Церкви. Вона відзначила, що наша Церква є дуже активною, зокрема в умовах війни, у підтримці наших людей, які постраждали від війни. Також Бріджит Брінк зауважила, що УГКЦ присутня і діяльна в США, що означає, що це глобальна Церква, яка об’єднує українську діаспору з усього світу. На її переконання, саме тому наша роль сьогодні особлива, порівняно з іншими Церквами і релігійними організаціями.

  Глава УГКЦ подякував пані Брінк за те, що вона у Києві: «Ласкаво просимо до Києва! Дякую, що Посольство США і працівники знову повернулися до праці в столиці України. Для нас це дуже важливий знак підтримки». Блаженніший Святослав також подякував США за те, що підтримують Україну, український народ у непростий момент і роблять все для того, щоб українці справді могли гідним чином пережити непростий етап своєї історії.

  Відтак сторони говорили про історію Церкви, про екуменічну ситуацію в Україні. Пані Брінк цікавилася стосунками і способом співпраці в контексті Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій.

  Насамкінець Предстоятель УГКЦ підкреслив, що Україна, зокрема католики України, очікують приїзду Папи й сподіваються, що цей візит відбудеться якнайшвидше.

  Раніше пані Бріджит Брінк зустрілась з предстоятелем Праославної Церкви України митрополитом Епіфанієм, а також з очільником УПЦ МП митрополитом Онуфрієм.

  Найсвіжіше

  Популярне