Неділя, 18 Вересня, 2022
Бiльше

  Митрополит Епіфаній привітав настоятеля громади села Зазим’я в ПЦУ

  Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 19 липня 2022 року прийняв представників громади села Зазим’я Київської області, разом з протоієреєм Анатолієм Слинько.

  Нещодавно ця громада провела збори і абсолютною більшістю голосів прийняла рішення послідувати Томосу про автокефалію і долучитися до Православної Церкви України, передає пресслужба ПЦУ.

  Предстоятель ПЦУ поспілкувався з гостями з приводу поточної міжконфесійної ситуації в Україні та вручив їм відповідні укази про прийняття до помісної Української Православної Церкви.

  «Вітаю в нашій визнаній єдиній помісній Церкві. Війна триває і боротьба триває, але з Божою допомогою вона завершиться нашою перемогою. Поступово, крок за кроком ми досягаємо тієї мети, якої прагнули цілі покоління. А вони прагнули мати єдину державу та єдину Церкву. Зараз ми боремося і не маємо права опускати руки. Тож будемо і надалі молитися та трудитися задля розбудови нашої Церкви та держави», – зокрема сказав митрополит Епіфаній

  Нагадаємо, московські попи намагалися привезти на збори бойовиків, коли громада Зазим’я голосувала за перехід церкви до ПЦУ.

  Найсвіжіше

  Популярне