Середа, 19 Червня, 2024
Бiльше

  РПЦ вже анексувала єпархії УПЦ на Луганщині?

  У неділю, 17 липня, московський патріарх Кіріл (Гундяєв) провів зустріч з архієреями з тимчасово окупованих районів Луганської області.

  Як зазначає сайт РПЦ, з Кірілом зустрілися архієпископ Аркадій (Таранов), очільник єпархії у Ровеньках і Свердловську, та єпископ Біловодський Павло (Валуйський), вікарій єпархії у Луганську.

  “Учасники зустрічі обговорили питання церковного життя у Луганській та Ровеньківській єпархіях”, – говориться в повідомленні.

  Згідно з відкритими даними, зазначені архієреї та єпархії до останнього часу були частиною Української православної церкви (Московського патріархату). Водночас у повідомленні на сайті моспатріархії належність архієреїв та єпархій до УПЦ не згадується жодного разу.

  13 липня, у день свята Собору святих 12-и апостолів, у будівлі адміністрації глави «ЛНР» відбулась зустріч глави терористичної організації «ЛНР» Лєоніда Пасічника з правлячими архієреями Луганської, Сєвєродонецької та Ровеньківської єпархій УПЦ МП та вікарними єпископами УПЦ Московського патріархату.

  Найсвіжіше

  Популярне