Неділя, 25 Лютого, 2024
Бiльше

  Вінницька єпархія УПЦ МП на 142 день війни рекламує і продає літературу, видану у Москві, – Микола Томенко

  Вінницька єпархія УПЦ МП на 142 день війни Росії проти українського народу на своєму офіційному сайті продовжує рекламувати і продавати виключно російськомовну релігійну літературу російських священників, виданих у московських видавництвах.

  Про це у колонці на Obozrevatel написав народний депутата кількох скликань Микола Томенко, передає РІСУ.

  “Після трагічних подій у Вінниці вирішив поглянути на ситуацію у православній Вінничині. Отож, підтримка УПЦ Московського Патріархату у Вінницькій області – одна з найпотужніших в Україні. Тут на червень 2022 року діяло 367 православних парафій, в тому числі 2 жіночі та 4 чоловічі монастирі, які досі знаходять в духовній єдності із братами та сестрами з Московського Патріархату”, – зазначив він.

  Вінницька єпархія УПЦ МП на 142 день війни Росії досі пропагує книги російських авторів, видані у Москві.

  “Особливо цинічно виглядає реклама дитячої релігійної літератури написаної російськими священиками і виданими в Москві.

  І звісно, церковні крамарі Вінничини рекламують та продають “Казанскую икону в серебре з позолотой”, яка від часів сумновідомої Катерини Другої є покровителькою російських імператорів та правителів.

  Одним словом, пропагують та фінансово підтримують “братній російський світ”, який вбиває українців.

  А Ви ще й досі духовно і фінансово підтримуєте Церкву ВІЙНИ Путіна-Кіріла?”, – запитує Томенко.

  Нагадаємо, митрополит ПЦУ Олександр (Драбинко) висловив співчуття у зв’язку з трагедією у Вінниці. Також Чорноморець звернувся до глави ДЕСС із закликом вжити дій, щодо колаборантів в УПЦ МП. Він зауважив, що посли рф щоп’ятниці відвідували Київську митрополію УПЦ МП.

  Найсвіжіше

  Популярне