Субота, 20 Липня, 2024
Бiльше

  На Волині храм у Мар’янівці збагатився новим іконостасом

  Митрополит Луцький і Волинський Михаїл звершив чин освячення нового іконостаса в церкві Апостолів Петра й Павла цього селища Горохівського деканату під час престольного свята, пише сайт єпархії.

  За освятою та Божественною літургією разом із високопреосвященним молилися: декан протоієрей Андрій Сидор, настоятель священник Віталій Куць, інше духовенство, місцеве та зі Львівської єпархії.

  Привітавши з престольним святом, владика у проповіді зазначив, що Ісус Христос прийшов у цей світ, щоб нам дарувати життя вічне.

  Хочеш пізнати світ, пізнай себе, говорить владика. Полюбити спочатку варто себе, а тоді й ближніх. А починати треба з простого: зробити дорогу, щоб зручно було добиратися до найближчого населеного пункту, обрати владу, яка буде турбуватися про людей. Хочеш змінити світ – змінися сам. Хочеш, щоб було тобі добре, – створюй це «добре» сам. Це – закон справедливості. Якби Бог не був справедливим, не існували б Його заповіді життя. Добра хочеш – зроби його тут. Хочеш бути щасливим – ставай тут. Хочеш, щоб у сім’ї було добре, – зроби сам. Ніхто за тебе нічого не зробить. Бог створює умови, дає силу, можливість. Наскільки користуєшся цим – настільки це тобі дасться. Хочеш, щоб було добро, клич його.

  Далі керуючий єпархією нагадав, щоб ми пам’ятали, коли вшановуються наші українські святині, зокрема, 13 липня – ікони Божої Матері «Волинська».

  Чергову церковну нагороду архієрей вручив настоятелеві, інші відзнаки – активним парафіянам, зокрема й автору іконостаса Богданові Гончаруку.

  Мар’янівку засновано у XVIII ст. як польську колонію Мусін. У 1921 р. вона отримала статус села, а за радянських часів – селища.

  Найсвіжіше

  Популярне