Понеділок, 30 Січня, 2023
Бiльше

  В Івано-Франківську створять Раду церков, щоб вирішувати конфліктні ситуації

  В Івано-Франківську планують створити Раду церков обласного центру при міському голові Русланові Марцінківу. До ініціативи запрошують представників усіх конфесій, релігійних течій та об’єднань.

  Про це на Facebook-сторінці повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  З його слів, раду створять для вирішення та недопущення конфліктних ситуацій чи непорозумінь. Також завдяки ініціативі планують виробити “єдину правильну тактику задоволення духовних потреб жителів”.

  “Івано-Франківськ є поліконфесійним обласним центром, мешканці якого відвідують греко- та римо-католицькі, православні храми, синагоги та культові споруди багатьох інших конфесій та течій віросповідань. Не варто забувати, що всі повинні вкладати посильну лепту для перемоги нашого народу у війні та не піддаватися на провокації. В жодному разі не провокувати міжконфесійні ворожнечі в нашому місті та не піддаватися на провокації ворога, який прагне розхитати нашу єдність”, — йдеться у дописі.

  Руслан Марцінків закликав людей до єднання та міжконфесійного толерантного ставлення одне до одного.

  Щоб доєднатися до Ради церков при міському голові, представникам релігійних організацій можна телефонувати за номером: 096 854 94 12.

  Найсвіжіше

  Популярне