Понеділок, 11 Липня, 2022
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ відзначив військових медиків високими церковними нагородами

  Предстоятель Православної Церкви України Епіфаній зустрівся в з військовими медиками та обговорив з ними ситуацію на фронті, специфіку роботи медичної служби в умовах повномасштабного російського нападу та діяльність інституту військових капеланів.

  Як повідомляє сайт ПЦУ, до митрополичого дому, де проходило спілкування, завітали:

  – командувач медичних сил Збройних сил України генерал-майор медичної служби Тетяна Остащенко;

  – начальник Національного військово-медичного клінічного центру МО України генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук;

  – начальник штабу заступник командувача медичних сил ЗСУ бригадний генерал медичної служби Сергій Халік;

  – начальник відділу морально-психологічного забезпечення НВМКЦ полковник Борис Пєров;

  помічник начальника НВМКЦ з фінансово-економічної роботи підполковник Руслан Кульчицький.

  У зустрічі також взяв участь настоятель госпітального храму Покрови Пресвятої Богородиці при Національному військово-медичному клінічному центрі, військовий капелан протоєрей Олег Скнар.

  «Ви воюєте на важкому і надзвичайно важливому напрямку – боретеся за життя і здоров’я наших захисників від російської навали. Кожен з вас є для нас новітнім героєм, тож я дякую за ваше самовіддане служіння. Зі свого боку ми продовжимо всебічну підтримку нашого війська та укріплюватимемо дух оборонців Батьківщини», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

  Також з нагоди нещодавнього Дня медичного працівника Блаженнійший владика відзначив військових медиків високими церковними нагородами.

  Найсвіжіше

  Популярне