Середа, 6 Липня, 2022
Бiльше

  Біля парламенту Канади католики, православні, протестанти, юдеї та буддисти молилися за мир в Україні

  Днями представники Української Греко-Католицької Церкви в Канаді знову взяли участь у черговому заході, спрямованому на підтримку України. Йдеться про акцію, що пройшла під егідою канадсько-української програми із промовистою назвою “Молитва за мир для України та всього світу” біля парламенту Канади в Оттаві.

  Серед гостей та учасників були канадські та міжнародні релігійні лідери, представники посольств, члени парламенту та сенатори. Священнослужителі Греко-Католицької, Римо-Католицької, Лютеранської, Баптиської Церков, Православної Церкви України, релігійні провідники єврейської та тібетської спільнот в Канаді промовляли слова молитов з надією та вірою в Божу допомогу, передає Інформаційний ресурс УГКЦ.

  За словами священнослужителя українського собору Святого Івана Хрестителя о. Йоакима Ковальчука, ЧСВВ, який виголошував молитву від імені спільноти УГКЦ в Оттаві, цього року молитва за мир виражала гостру потребу зібратися разом і шукати миру, звертаючись до Бога.

  “Засвідчуючи незліченні вбивства невинних дітей, жінок і чоловіків, учасники намагалися надіслати повідомлення тим, хто веде війну, і тим, хто підтримує цю війну, про те, що більшість людства хоче припинити вбивства і знущання над українським народом, які продовжує чинити ворожа росія, та прагне миру в усьому світі”, – закцентував священнослужитель.

  Він також наголосив, що організатори молитви та українці, які виїхали в Канаду вже в час повномасштабної війни, розв’язаної росією, мають упевненість у тому, що ця символічна акція ще раз продемонструє підтримку України та її народу, який бореться за свою свободу, суверенітет, демократію та безпеку в усьому світі, українсько-канадською громадою.

  Найсвіжіше

  Популярне