Четвер, 22 Лютого, 2024
Бiльше

  YouTube заблокував майже пів тисячі проросійських каналів на вимогу СБУ

  За даними Служби безпеки України, медіаплатформа YouTube заблокувала 442 проросійських канали. Серед заблокованих — «Россия», «Соловьёв LIVE», «Звезда», «Первый» тощо. У сумі на заблоковані платформою канали було підписано понад 15 мільйонів людей.

  «Безглузді фейки про “біолабораторії” та радіокерованих гусей, ненависть до українців і рафінована брехня для своїх громадян. Саме за такою формулою діє російська пропаганда, генеруючи безкінечний потік омани», — повідомили у відомстві.

  Там додають, що передали інформацію для блокування 1529 телеграм-каналів і ботів, 426 акаунтів в інстаграмі, 93 фейсбук-акаунтів, 1050 – тік-ток сторінок, передає Детектор.media.

  В СБУ закликають українців користуватися офіційним чат-ботом t.me/Traitor_Search_bot та надсилати туди інформацію про інтернет-агентів, які «зливають» ворогам важливі дані або поширюють у соцмережах контент на підтримку загарбників.

  Нагадаємо, раніше відеоплатформа YouTube видалила понад 70 000 відео та 9 000 каналів, пов’язаних з війною в Україні, через порушення правил щодо вмісту. Компанія не надала деталі щодо видаленого контенту та каналів, але вказує, що більшість із них просували наративи Кремля щодо подій в Україні.

  Найсвіжіше

  Популярне