Четвер, 18 Квітня, 2024
Бiльше

  Вінницький жіночий монастир ПЦУ передав допомогу постраждалим українцям і військовослужбовцям

  Чергова партія гуманітарної допомоги для мешканців постраждалих від російських окупантів районів Київської області та необхідних для військовослужбовців засобів захисту була передана настоятелькою Вінницького жіночого монастиря на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці ігуменею Єліконидою (Воєводою) через працівників благодійного фонду «Теперішнє України». Aid Foundation «Nowadays of Ukraine».

  Як зазначають в пресслужбі Вінницької єпархії ПЦУ, це лише одна з благодійних організацій, з якою співпрацює вінницький жіночий монастир ПЦУ у справі допомоги вимушеним переселенцям, постраждалим від військових дій мирним жителям, пораненим воїнам та військовим, які перебувають на передовій.

  Працівники фонду на своїй сторінці у мережі Facebook висловили подяку монастирю та особисто ігумені Єлікониді, яку назвали великим другом фонду.

  «Завдяки вам ми змогли допомогти десяткам українських родин. І ми точно знаємо, що попереду – ще десятки та сотні таких родин! Нехай Бог оберігає вас та направляє на вашому світлому шляху!» – йдеться у дописі працівників благодійної організації.

  У єпархії зазначили, що Благовіщенський монастир ПЦУ, незважаючи на спроби московської церкви у Вінниці забрати у обителі приміщення, готує нові партії допомоги і гуманітарні вантажі, які збирають сестри на чолі з Ігуменею, благодійники монастиря в Україні та за кордоном, а також прості парафіяни, які щонеділі відвідують богослужіння у монастирському храмі.

  Фото: ПЦУ

  Найсвіжіше

  Популярне