Неділя, 3 Липня, 2022
Бiльше

  Зеленський в Одесі обговорив оборону регіону та організацію коридору для вивезення зерна

  Президент Володимир Зеленський провів в Одесі нараду, на якій обговорювалися заходи з оборони регіону та шляхи організації коридору для вивезення агропромислової продукції з портів.

  Про це повідомили у пресслужбі глави держави.

  Зокрема, голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко поінформував учасників наради про заходи з оборони регіону.

  «Також ішлося про шляхи організації коридору для вивезення агропромислової продукції з портів Одещини», – йдеться в повідомленні. За словами Марченка, через російську агресію в портах області заблоковано 39 цивільних суден під прапорами 14 країн світу.

  Учасники зустрічі обговорили й питання збору врожаю в області та заходи щодо забезпечення сільськогосподарською технікою.

  Також ішлося про соціальне забезпечення внутрішньо переміщених осіб, які проживають на Одещині.

  Крім того, на нараді заслухали інформацію стосовно наслідків ракетних ударів російських загарбників по Одеській області. «Жертвами обстрілів стали 55 мешканців регіону, зруйновано низку об’єктів інфраструктури», – підкреслюється в повідомленні.

  Обговорювалися і питання роботи промислових підприємств області під час російської агресії.

  Учасники наради заслухали інформацію командувача Військово-морських сил ЗСУ Олексія Неїжпапи щодо безпекової ситуації в акваторії Чорного моря та забезпечення підрозділів ВМС.

  Глава держави також оглянув житловий будинок, який був пошкоджений 23 квітня внаслідок ворожого ракетного обстрілу. Тоді жертвами стали вісім осіб, серед яких тримісячне немовля. Зеленський ознайомився з перебігом відновлювальних робіт.

  «Це жахливий, страшний злочин, агресор вбиває й калічить наших людей. Маємо відновити цей будинок, щоб мешканці повернулися до свого житла», – сказав Президент.

  Найсвіжіше

  Популярне