Середа, 28 Грудня, 2022
Бiльше

  Саїд Імагілов залишив посаду муфтія ДУМУ “Умма” та пішов на фронт

  Саїд Імагілов завершив роботу на посаді муфтія в Духовномe управлінні мусульман України «УММА».

  Про це він написав у себе на Фейсбуці.

  “Насправді це відбулось ще 24 лютого, коли життя всіх українців поділилось на «до» і «після». В березні було досягнута домовленість, що я передаю повноваження муфтія і присвячую себе захисту України і порятунку наших поранених. Певний час публічно не робив ніяких заяв, хоча богатьом з вас все було зрозуміло”, – написав він.

  На посаді муфтія він перебував 13 років.

  Саїд Імагілов покинув пост муфтія ДУМУ "Умма" та пішов на фронт - фото 1

  “Планувалось, що навесні я покину посаду муфтія, і присвячу себе науковій і громадській діяльності, але окупанти внесли свої корективи в життя кожного українця. Не скажу, що для мене це було неочікуванно, я з грудня тренувався в батальйоні тероборони, але на 1% мав надію, що може у Кремлі станеться диво і останні проблески розуму не дозволять розпочинати повномасштабну війну. Тому планом Б було стати воїном, що і сталося”, – зазначив Ісмагілов.

  “Звітувати про свою діяльність буду на з‘їзді ДУМУ «Умма», коли вдастья його провести. Зараз частина громад і мечетей знаходяться або під окупацією, або в зоні бойових дій, а російські муфтії і місцеві колаборанти вже безсоромно наклали на них свої лапи. Ми все повернемо, нехай вони це пам‘ятають”.

  Саїд Імагіглов зауважив, що в ісламі не існує феномена священства, тому мусульманин, залишаючи посаду, є звичайною людиною, яка “не обтяжена обмеженнями по мілітарній лінії, і без проблем може бути воїном”.

  Саїд Імагілов покинув пост муфтія ДУМУ 'Умма' та пішов на фронт - фото 94575

  Найсвіжіше

  Популярне