Вівторок, 30 Травня, 2023
Бiльше

  ЄС вирішив запровадити санкції проти Моспатріарха Кіріла

  Президент Європейської ради Шарль Мішель написав у Твіттері, що була домовленість про заборону експорту російської нафти до ЄС, яка охоплює понад дві третини європейського імпорту з Росії, «відрізаючи величезне джерело фінансування для її військової машини». Про це пише orthodoxtimes.

  До нового шостого пакету санкцій ЄС проти Росії входять Аліна Кабаєва, колишня олімпійська чемпіонка, яка була «тісно пов’язана» з Путіним, а також патріарх Московський Кіріл, який був рішучим прихильником російського президента та війни в Україні.

  За даними джерел інформаційного агентства Bloomberg, Угорщина виступила проти введення санкцій проти патріарха Кирила.

  Запровадження санкцій проти Московського патріарха вже запропонувала Єврокомісія на початку травня в рамках шостого пакету заходів у відповідь на російське вторгнення.

  Кіріл (Гундяєв), «давній союзник президента Путіна, став одним із домінуючих прихильників російського вторгнення в Україну», – наголошується в документі Комісії, який просочився в пресу.

  Патріарх Московський посилив свої проповіді на підтримку російського вторгнення в Україну.

  У них він говорить про боротьбу з «силами зла», які виступають проти історичної «єдності» між Росією та Україною, при цьому «благословляючи» зброю на перемогу російських військ над Україною .

  Найсвіжіше

  Популярне