Четвер, 30 Червня, 2022
Бiльше

  На Житомирщині три парафії приєднались до ПЦУ

  25 травня з благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, в приміщені єпархіального управління відбулася зустріч з релігійними громадами, які на своїх зборах прийняли рішення про вихід з підпорядкування УПЦ московського патріархату шляхом переходу до Православної Церкви України.

  Про це повідомляє пресслужба єпархії.

  Ознайомившись з документами релігійних громад, представникам громад було видано документи про прийняття до Православної Церкви України.

  Цього дня в родину Православної Церкви України були прийняті наступні релігійні громади:

  • Релігійна громада Різдва Пресвятої Богородиці села Ліщин, Житомирського району, Житомирської області. Настоятель храму громаду не підтримав.
  • Релігійна громада святого архистратига Михаїла, с. Сингаї, Коростенського району, Житомирської області, з настоятелем протоієреєм Олександром Рацуном;
  • Релігійна громада Успіння Пресвятої Богородиці, с. Березівка, Коростенського району, Житомирської області. Настоятель храму громаду не підтримав.

  Станом на 25 травня 2022 року до Житомирсько-Овруцької єпархії Православної Церкви України приєдналося 26 релігійних громад та 5 священнослужителів.

  Фото: saint.in.ua
  Фото: saint.in.ua

  Найсвіжіше

  Популярне