Субота, 2 Липня, 2022
Бiльше

  Митрополит Епіфаній: ПЦУ за рівнем підтримки у 13 разів більша за Московський патріархат

  Предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній 24 травня під час засідання Архієрейського собору ПЦУ заявив, що підтримка ПЦУ у 13 разів більша за московський патріархат в Україні.

  «… якщо брати до уваги наведені факти, то вже зараз Православна Церква України за рівнем підтримки та самоідентифікації вірних у 13 разів більша за Московський патріархат в нашій державі. Це, а не міфічні «гоніння», про які речники МП в Україні говорять багато років, є основною причиною того, що громади полишають юрисдикцію Московського Патріархату і долучаються до єдиної Помісної Церкви», – сказав митрополит, передає пресслужба ПЦУ.

  За всіма цими показниками вже зараз Православна Церква України є однією з найбільших Помісних Церков, а об’єднавчий процес лише посилить її, – додав предстоятель ПЦУ.

  Нагадаємо, ПЦУ звернеться до Вселенського патріарха для позбавлення патріаршества Кіріла за «благословення» війни. Також ПЦУ закликала єрархів «УПЦ» МП розпочати офіційний діалог і визнати аномалією існування РПЦ в Україні.

  Найсвіжіше

  Популярне