Середа, 29 Травня, 2024
Бiльше

  Ми чекаємо і світського Нюрнбергу над Кірілом, і суду пентархії – богослов

  Українська Церква повинна порвати з єретиками із РПЦ і ствердити, що чекає і світського Нюрнбергу над Кірілом, і засудження з боку пентархії.

  Таку думку висловив богослов, професор Юрій Чорноморець в інтерв’ю Укрінформу.

  “Про яку тут єдність з росіянами може йтися, якщо вони підтримали війну проти нас?! Народ будь-якої православної країни, Болгарії, Румунії, Сербії не терпів би таких єпископів, як Моспатріархат. А просто сказав би: зніміть панагії, ми зараз вас навчимо як бути патріотами своєї країни, як бути християнами в такій ситуації. Коять страшні злочини не лише проти України, а проти людяності, проти християнства, ми бачимо живого антихриста і дрібного біса Путіна, бачимо другого антихриста Кирила, які говорять в унісон між собою і підтримують війну. Який з ними може бути канонічний зв’язок?” – зазначає Чорноморець.

  За його словами, “навіть якби Церква опинилася в повній канонічній ізоляції, треба було б рвати з цими єретиками, з цими злочинцями в рясах і говорити, що ми чекаємо і світського Нюрнбергу над Кірілом, і ми чекаємо засудження з боку пентархії”.

  Богослов зазначає, що в Україні досі існує Московський Патріархат, оскільки в нас найліберальніше законодавство.

  “У нас найліберальніше законодавство. І це велике благословення для церков. До речі, єдина причина, чому у нас досі існує Московський Патріархат, це тому, що у нас таке найліберальніше законодавство. А його необхідно було б заборонити рішенням Ради безпеки і оборони. Зібратися, ухвалити рішення про заборону Московського Патріархату як релігійної організації”, – заявив він.

  Найсвіжіше

  Популярне