Неділя, 21 Квітня, 2024
Бiльше

  Мартиненко про скандальний Синод РПЦвУ: Знову брешуть, маніпулюють і плюють на вірян та своїх же священників

  Священник Православної Церкви України Віктор Мартиненко емоційно відреагував на вчорашні скандальні заяви синоду рпцвУ.  В Московському патріархаті, нагадаємо, звинуватили у нападі росії попередню українську владу та….(!) ПЦУ.

  “Ви, наївні, думали, що вони хоч якось зречуться сатаніста кіріла, чи може засудять геноцид свого народу, чи поспівчувають сотням тисяч українців, що втратили близьких у цій навалі, благословенній їхнім “гаспадіном”? – запитує Мартиненко в своєму дописі.

  “Ні! Вони вкотре плюють в лице усім українцям. Вони вкотре витирають ноги об своїх священиків. Вони ґвалтують совість тих одиниць своїх апологетів, в кого та совість ще лишилася. Вони вкотре демонстративно іспражняються перед суспільством. Вони, точно як їх братушки, ґвалтують матір на очах дітей…
  “З сумом констатуємо, що усі ці факти є наслідком помилкової релігійної політики часів президентства П.О. Порошенка та руйнівної ідеології так званої Православної Церкви України. Переконані, що саме така діяльність попередньої влади та «ПЦУ» і стала одним з приводів військового вторгнення в Україну”. Кончені! Кончені у нікчемності! Кончені у ницісті! Жалюгідні! Ваш синод заливався трелями на підтримку Новінського, ви вопили про ганєнія і прітєснєнія, брехливо висмоктуючи їх із пальця. Ви нічого не хочете сказати про “подвиги” “воїнства” якому позавчора дякував ВАШ патріарх? Тепер ви звертаєтеся до Президента щоб він вас захистив від народного гніву? Вас не хочуть! Ви дістали! Своєю брехнею і блюзнірством. Своєю ненавистю до України.Своїми попами-колаборантами і наводчиками. Своїм невставанням і “катюзі по заслузі”. Своїми парадами з опзж і хіротоніями добкіних.
  Своїми “паломніцамі” і мерседесами. Своїми немитими “старцамі” і “Пєршим”, що мало не подушкою душив свого Батька…Медведчуковими монастирями і вагончиками Новінського.Дістали!, – обурюються Мартиненко.

  Звісно, пояснює священник Віктор Мартиненко, у рпцвУ є ще ресурс. Це затьмарені фанати зі скляними очима, закутані примари в довгих спідницях і попи із засмальцованими хвостами, яких роками штампували у пдс’ах.

  “Їх, нещасних, ви знову кинете в бій, на черговому “малітвєннам стоянії”, давши в руки транспоранти та іконки царя-іскупітєля… Саме на такий електорат розраховані діяння вчорашнього синоду. Проте навіть ті ресурси тануть. Людей, яких можна благословляти палкою по головах, для яких дід в брильянтах є моральним авторитетом чи які можуть слухати кошмари логопеда у роліках вашого Пєршого – таких людей все меньше! Думаю, після цього синоду останні притомні пасажири зійдуть з Титаніка. Хоча на ньому продовжує грати оркестр – виконують фуги про “зібрання вірних” та іншу пургу…Втім, ця аналогія невдала – оркестр на Титаніку грав щиро і до кінця. У цих же музикантів давно приготовані шлюпки…, – констатував Мартиненко.

  Найсвіжіше

  Популярне